Calla - Kwiaty i Ogród
witamy na stronie Kwiaty i Ogród - Calla
witamy na stronie Kwiaty i Ogród - Calla
Akcesoria pogrzebowe
Strona główna  >   Oferta zakładu  >   Organizacja pogrzebów  >   Akcesoria pogrzebowe
W naszej ofercie znajdują się m.in.:

TRUMNY I URNY
Oferujemy szeroki wybór modeli trumien oraz bogate wzory urn wykonane w najlepszej jakości. Każde zamówienie realizujemy indywidualnie, zgodnie z życzeniem Klienta mając na względzie jego oczekiwania.
Przykładowe wzory prezentujemy w galerii.


KRZYŻE I TABLICE
Tabliczki natrumienne i krzyże stanowią ostatecznie wyposażenie nagrobne. Tabliczki wykonane są z tworzywa sztucznego lub metalu Produkowane są w różnych kolorach. Po wybraniu wzoru, tablice uzupełnia się napisami zgodnie z życzeniem Klienta. Tabliczka daje możliwość identyfikacji miejsca spoczynku, na której zamieszczane są dane, takie jak imię, nazwisko, data śmierci.
Krzyże wykonane są z drewna.


KWIATY, WIEŃCE, WIĄZANKI
Nasza firma posiada własną kwiaciarnię, co gwarantuje świeżość i jakość wykonywanych wyrobów. Posiadamy w sprzedaży bogaty wybór wień­ców, wiązanek oraz dekoracji kwiatowych na trumny i urny z kwiatów żywych i sztucznych. Istnieje możliwość wyboru wzorów gotowych jak również przygotowanych specjalnie na indywidualne życzenie Klienta.


ODZIEŻ CZARNA I POGRZEBOWA
Służymy pomocą w skompletowaniu potrzebnej odzieży dla osób zmarłych oraz żałobników.


DEWOCJONALIA
Nasz Zakład Pogrzebowy oferuje w ramach swoich usług sprzedaż dewocjonaliów, które mogą towarzyszyć zmarłemu w jego ostatniej drodze. W sprzedaży m.n. różańce, krzyżyki, książeczki do nabożeństwa, medaliki, wisiorki, itp.
© Grupa Calla :: Opieka nad Grobami, Organizacja pogrzebów, Transport, Usługi Kamieniarskie :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia