INFORMACJE O NAS
Od 1992 r. nasz Zakład Usług Pogrzebowych stara się towarzyszyć państwu i służyć pomocą w chwilach związanych z ostatnim pożegnaniem bliskich oraz późniejszą opieką nad ich grobami. 

Szacunek, Powaga oraz Profesjonalizm to wartości które uznajemy za najważniejsze podczas pomocy naszym klientom.

W celu jak najlepszego sprostania wymagania jakie przed sobą postawiliśmy, przygotowaliśmy dla Państwa, kompleksową ofertę usług  związaną z przygotowaniem i organizacją ceremonii pogrzebowych na terenie całego kraju.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w świadczeniu dla państwa usług na najwyższym poziomie. 

Przyłączając się do grona naszych klientów w tych  trudnych chwilach uzyskują Państwo gwarancję dopełnienia wszelkich obowiązków i formalności oraz pewność profesjonalnej, przeprowadzonej z  należytą powagą ceremonii.

Poczynając od stroju i zachowania naszych Pracowników poprzez specjalistyczny transport aż do profesjonalnego sprzętu (miedzy innymi automatycznie sterowana winda, baldachim, nagłośnienie) staramy się by każdy krok ceremonii był godny tej smutnej chwili .

Właściciel Zakładu Usług Pogrzebowych Calla jest również zarządcą cmentarzy parafialnych w Obornikach Śląskich, Pęgowie, Bagnie i Wielkiej Lipie, co tylko potwierdza jakość świadczonych przez nas usług.
Napisz do nas
Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
e-Mail
Firma